Zin a popcornové plavání

Věděli jste, že Křupani vynikají ve sportech? Gymnastika, golf, plavání, to jsou sporty jim blízké. Jednou za čas zorganizují Křupaniádu a zjišťují, kdo z nich je v kterém sportu nejlepší. Sjíždějí na čas sáčkovlny, hrají golf, snaží se předvést nejlepší kousky z gymnastiky, anebo plavou - v popcornu, oříšcích, křupkách.

V plavání v čemkoliv a jakkoliv je přebornice naše Zin. Nejradši plave na medúzu v popcornu, nezalekne se ale ani plavání na žraloka v oříškovém moři a sem tam vyskočí z křupek jako delfín. Zin odmalička nerada plavala ve vodě - začínala v omáčkách, tam se plavat naučila. Pak přešla na vyšší kalibr - křupky, ořechy a popcorn.

 

Zin se na tuto Křupaniádu hrozně moc soustředila. Chtěla zlepšit svůj minulý rekord. A tak trénovala - pokaždé, když byt zatemnila noc, pravidelně se do něčeho naložila a plavala. Možná se vám zdá, že plavání na medúzu je šíleně jednoduché, ale není to tak. Vyžaduje to totiž správný pohyb zvonkovou sukní, jinak půjdete spíše ke dnu. Konečně nastal den D a konečně přišlo na disciplínu D. Zin soustředěně zírala na obrovskou mísu plnou popcornu. Když zazněl Jážin hlas, ponořila se do mísy. A plavala. A plavala jako medúza v moři. Její rekord se jí podařilo překonat!

Jdi zpět